מטחנת קפה נמוקס לוקס פלוס – NEMOX LUX PLUS

מטחנת הקפה נמוקס לוקס ( Nemox lux PLUS ) בדגם משופר.

מה השינויים?
מיכל פולי קפה גדול יותר המכיל עד 250 גרם פולי קפה.
מנגנון האטת סיבובי מנוע משופר.
בידוד אנטי סטטי משופר.
אפשרות כוונון בסקאלת האספרסו כדי להגיע למציאת דרגת טחינה מדויקת.
תיאור כללי

מטחנת קפה מקצועית לשימוש ליד מכונות קפה. בנויה ממאה אחוז נירוסטה. המטחנה מכילה רכיבים של מטחנה מסחרית ,מקצועית והיא גם אסטטית ויפה למראה.
למטחנה מבנה דסקיות קוני בעל יכולת טחינה אחידה ומדויקת ביותר תוך שמירה על איכות וארומת פולי הקפה בזמן טחינה.

יש בה 36 אפשרויות כוונון דרגת טחינה, מעל ומעבר לכל מטחנת קפה בקטגוריה זו. ניתן לטחון בה מקפה טורקי הטחון דק כאבקה ועד לקפה הטחון גס מאד, מה שמאפשר קשת בחירה רחבה מאד ומבטיח מציאת כיוון רמת הטחינה האופטימאלית להכנת כל סוג של קפה ולכוס האספרסו או הקפוצ'ינו המושלם.
בסקאלת הטחינה לקפה אספרסו בין 1-4 הכוונון הוא עדין ומדויק להפליא (Fine tuning) יותר מכל מטחנה אחרת בקטגוריה זו.

מאפיינים

מערכת להבי דסקיות קוניות
מערכת הלהבים הטוחנים הינה מסוג דסקיות קוניות מפלדה מוקשית (Hardened Steel) ביציקה מונחית לייזר ליצירת להבים חדים בדיוק מרבי.
מערכת זו מבטיחה פעולה רציפה ואיכותית לאורך שנים רבות. הדסקיות הקוניות, שלא כמו מטחנות להבים מאפשרות לטחון את פולי הקפה בדיוק, גודל ורמת טחינה אופטימאליים ועבודתן שקטה ביחס למטחנות דסקיות שטוחות.

מערכת רבת עוצמה להאטת מנוע המטחנה
המטחנה מצוידת במנוע חזק מאד המקנה כוח ואריכות ימים. מנוע חזק יש לצייד במערכת האטה. למטחנה מערכת בקרת שליטה / הורדת המהירות מ- 10,200 ל- 800 סל"ד. דבר זה מבטיח שאיכות הקפה והארומה שלו נשמרים ללא פגיעה באיכות הטעם או שריפת פולי הקפה.
שימו לב! מטחנות קפה עם מנגנון לבקרת סיבובי מנוע מאריכות שנים בהשוואה למטחנות אחרות, הואיל והמנוע מתאמץ פחות וכן הרכיבים המחוברים לו.

מתג ההפעלה הקבועה וטחינה ישירה לידית מכונת האספרסו
ניתן לטחון קפה בשתי דרכים: האחת ע"י דחיפת ידית מכונת האספרסו אל מתג ההפעלה האלקטרוני (הטוחן רק כשהוא לחוץ) ונמצא בחזית המטחנה. בדרך זו טוחנים קפה טרי ישירות לידית מכונת האספרסו. נתון זה חשוב מאד בנוחיות כאשר מכינים קפה משום שהוא חוסך זמן ובזבוז מיותר של קפה טחון כמו גם שמירה על ניקיון מירבי. הדרך השנייה לטחינת קפה היא ע"י לחיצה על מתג הטחינה הקבוע הנמצא בצד המכונה. מומלץ להשתמש בדרך זו כאשר טוחנים כמות גדולה יותר של קפה ולתוך כלי.

חשמל סטטי
חשמל סטטי הינו תוצר לוואי המתקבל כתוצאה מטחינת פולי הקפה. להבדיל ממטחנות להבים, תודות למערכת האטת המנוע הנמצאת במטחנה זאת, סיבוב הטחינה בה הינה איטי יותר ומבוקר, מה שמבטיח שלא ייווצר חשמל סטטי בקפה.מנגנון בידוד רכיבי החשמל במטחנת קפה זו מונע אף יותר את היווצרות החשמל הסטטי עד כמעט ל-0.

כיוון דרגות הטחינה
למטחנה 36 אפשרויות כיוון טחינה אשר מאפשרות להכין מגוון רחב מאד של משקאות,

מיכל פולי הקפה
מיכל פולי קפה מכיל עד 250 גרם פולי קפה, עשוי מפלסטיק קשיח ואיכותי שניתן לראות דרכו. המיכל חסין קרני אור ואטום לשמירה מקסימאלית של טריות פולי הקפה והארומה שלהם.

ניקוי המטחנה
לפני הניקוי יש להוציא מהחשמל. את המטחנה ניתן לנקות במטלית רכה ולחה קלות בלבד.

גוף המכונה
עשוי מנירוסטה מבריקה הקלה לניקוי.

מידות
גובה – 29.9 ס"מ. רוחב- 9.4 ס"מ. עומק- 18 ס"מ.

אחריות
אחריות מוגבלת לשנה.

ארץ הייצור
איטליה.